Absolwenci

2021

Cykl 4-letni

  • Kalinowska Michalina - klarnet
  • Milewska Zuzanna - altówka
  • Sokołowski Sebastian - flet

Cykl 6-letni

  • Angulska Nikola - skrzypce
  • Budziński Mikołaj - waltornia
  • Giełazis Nikola - skrzypce
  • Grześ Lidia - flet
  • Hołownia Antoni - klarnet
  • Jasiukiewicz Anna - fortepian
  • Kawałko Michał - trąbka
  • Kirjaka Karolina - klarnet
  • Kowalczyk Jakub - waltornia
  • Penner Oliwia - fortepian
  • Pęcak Zuzanna - akordeon

2020

Cykl 4-letni

  • Domagała Damian - wiolonczela
  • Grajewski Oliwier - akordeon
  • Jankowski Krzysztof - akordeon
  • Milewska Magdalena - klarnet
  • Wawrzyn Malwina - saksofon

Cykl 6-letni

  • Borys Martyna - akordeon
  • Gogacz Julia - fortepian
  • Weisbrod Weronika - flet
  • Zalewska Dominika - klarnet

2019

Cykl 4-letni

  • Ampulska Natalia - flet
  • Bartoszewicz Maja - akordeon
  • Czokajło Weronika - saksofon
  • Toczyńska Martyna - flet
  • Zackiewicz Kaja - wiolonczela

Cykl 6-letni

  • Grzelak Zofia - skrzypce
  • Krankowski Kacper - akordeon
  • Mularczyk Martyna - klarnet
  • Rant Natalia - akordeon
  • Śliwiński Bartłomiej - fortepian
  • Wiszniewska Natasza - wiolonczela
  • Woronko Bartosz - flet
  • Zieliński Karol - trąbka

2018

Cykl 4-letni:

  • Czaplejewicz Eryk -saksofon
  • Domelewski Michał - akordeon
  • Fiertek Gabriela - saksofon
  • Leonarczyk Kinga Nadia - altówka
  • Szczepaniak Miłosz Zbysław - perkusja

Cykl 6-letni:

  • Bielenica Piotr - waltornia
  • Jackiewicz Dominik - skrzypce
  • Jarosz Zuzanna - skrzypce
  • Kłoczko Jakub - wiolonczela
  • Kopeć Natalia - fortepian
  • Krakowska Zuzanna - fortepian
  • Orchowska Wiktoria - flet
  • Orchowski Jakub - waltornia
  • Pieczur Maria Magdalena - wiolonczela
  • Sienkiewicz Miłosz - akordeon
  • Szlaszyńska Julia - klarnet
  • Truszczyńska Julia - flet
  • Ulikowska Milena - fortepian
  • Wiszniewski Michał - akordeon

2017

Cykl 4-letni:

  • Czajkowska Emilia - altówka
  • Kruwelski Mateusz - saksofon
  • Sadłowska Martyna - trąbka

Cykl 6-letni:

  • Bagan Zuzanna - flet
  • Górski Wiktor - fortepian
  • Jakubowski Kacper - fortepian
  • Jasiukiewicz Marta - skrzypce
  • Kamińska Natalia - klarnet
  • Kamiński Jan -fortepian
  • Kapliński Kacper -akordeon
  • Kowalewska Anna Maria - skrzypce
  • Krupińska Wiktoria - fortepian
  • Leonarczyk Karina Judyta - skrzypce
  • Miliszewski Bartosz - akordeon
  • Polakowski Mateusz - fortepian
  • Sofiński Szymon - fortepian
  • Sulima Oliwia - skrzypce
  • Witkowska Katarzyna - fortepian

2016

  • Karaś Aleksandra - saksofon
  • Kłoczko Dawid - akordeon
  • Żychniewicz Natalia - flet
  • Czajewska Emilia - skrzypce
  • Kamiński Sebastian - fortepian
  • Kondracki Mateusz - skrzypce
  • Masłowska Weronika Oliwia - skrzypce
  • Miluć Anna Maria - skrzypce
  • Sadowska Weronika - klarnet
  • Sidorowicz Patrycja - skrzypce
  • Skindzier Anna - klarnet

2015

  • Dadura Marcin - waltornia
  • Głowacka Urszula - wiolonczela
  • Jasiński Patryk - perkusja
  • Krupa Aleksander - perkusja
  • Urbanowicz Zuzanna - flet
  • Bielecka Marlena - skrzypce
  • Chojnacki Łukasz - fortepian
  • Kabak Zuzanna - skrzypce
  • Liburska Monika - fortepian
  • Michałowski Aleksander - fortepian
  • Mitin Paulina - skrzypce
  • Pieczur Jan Paweł - klarnet
  • Sawicz Jan Karol - akordeon

2014

  • Bagan Gabriela - Fortepian
  • Domel Klaudia - Fortepian
  • Fiertek Gabriela - Fortepian
  • Głębocka Maria - Klarnet
  • Kamińska Urszula - Skrzypce
  • Krupińska Zofia - Skrzypce
  • Leonarczyk Kinga - Skrzypce
  • Płazińska Wiktoria - Wiolonczela
  • Ulikowska Martyna - Skrzypce

2013

  • Bielenica Olga - Fortepian
  • Grajewski Krzesimir - Klarnet
  • Jabłoński Dawid - Waltornia
  • Jankowska Dominika - Skrzypce
  • Szulińska Aleksandra - Skrzypce
  • Śliwiński Jakub - Fortepian
  • Święczkowski Dariusz - Klarnet
  • Terlecki Mieszko - Akordeon
  • Zubrycki Tomasz - Waltornia
  • Adamski Piotr - Waltornia
  • Barszczewska Patrycja - Flet
  • Górska Aleksandra - Flet
  • Guziejko Paula - Klarnet
  • Jankowska Aleksandra - Saksofon
  • Święczkowska Adrianna – Wiolonczela
  • Wójcik Julia - Flet

2012

  • Brozio Natalia Sandra - Fortepian
  • Jankowska Kinga - Fortepian
  • Kamińska Barbara - Skrzypce
  • Milewska Julita - Skrzypce
  • Murawska Gabriela - Fortepian
  • Skindzier Magdalena - Fortepian
  • Sobolewski Jakub - Waltornia
  • Stankiewicz Sara - Klarnet
  • Żukowska Emilia - Klarnet
  • Żukowski Radosław – Akordeon
  • Adamska Zuzanna – Wiolonczela
  • Boguszewska Czycza Weronika - Klarnet
  • Terlecka Maja - Flet

2011

  • Mikołaj Głębocki – róg
  • Magdalena Maria Dąbrowska – fortepian
  • Kacper Kaczor – akordeon
  • Eliza Karolina Mrozowska – flet
  • Krzysztof Jędrzej Olszewski – fortepian
  • Jakub Popko – róg
  • Żaneta Szukieć – skrzypce
  • Agnieszka Wojnowska – flet

2010

  • Martyna Gajewska – skrzypce
  • Gabriela Sara Grzanka – flet
  • Natalia Anna Karaś – fortepian
  • Paweł Kopiczko – róg
  • Kajetan Paweł Kłoczko – akordeon
  • Agata Makarewicz – skrzypce
  • Martyna Olszewska – fortepian
  • Paulina Pol – fortepian
  • Jakub Sobczak – fortepian
  • Emilia Tokajuk – skrzypce
  • Magdalena Maria Trochim – klarnet

2009

  • Maja Burba – skrzypce
  • Gabriela Cieślukowska – akordeon
  • Magdalena Essel – fortepian
  • Wiktoria Grzybowska – fortepian
  • Emilia Ishizaka – fortepian
  • Monika Jeglińska – skrzypce
  • Sylwia Jurewicz – akordeon
  • Wiktoria Luberecka – fortepian
  • Paulina Roksana Maszerowska – flet
  • Mateusz Szymon Mielziuk – róg
  • Karolina Milewska – wiolonczela
  • Kinga Milewska – wiolonczela
  • Marcel Rafał Mrozowski – saksofon
  • Helena Janina Pawłowska – saksofon
  • Krzysztof Rzepecki – klarnet
  • Anna Wioletta Stramowska – flet
  • Adrianna Anna Święczkowska – fortepian
  • Paula Gabriela Turowicz – flet
  • Marta Ulikowska – klarnet
  • Emilia Zaniewska – fortepian
  • Anna Zielińska – akordeon

2008

  • Aleksandra Banach – flet
  • Teresa Karolina Borowska – skrzypce
  • Justyna Burzyńska – flet
  • Katarzyna Ciwoniuk – flet
  • Paula Gajewska – róg
  • Anna Iwanowska – wiolonczela
  • Agnieszka Jankowska – skrzypce
  • Aleksandra Jankowska – fortepian
  • Jacek Piotr Kołodziejski – trąbka
  • Justyna Julia Krzywicka – fortepian
  • Jakub Matwiejczyk – fortepian
  • Anna Maria Pieczur – flet
  • Sara Sawicka – wiolonczela
  • Martyna Siemiatycka – fortepian
  • Aleksandra Szejnoga – skrzypce
  • Natalia Szyperek – róg
  • Magdalena Zeniuk – skrzypce

2007

  • Piotr Ciszewski – akordeon
  • Jakub Drobiszewski – akordeon
  • Katarzyna Grygo – flet
  • Sara Jasińska – skrzypce
  • Szymon Kondracki – fortepian
  • Eliza Karolina Mrozowska – fortepian
  • Magdalena Olszewska – klarnet
  • Piotr Perkowski – akordeon
  • Izabela Sadłowska – puzon
  • Joanna Sadowska – skrzypce
  • Anita Szymańska – trąbka
  • Katarzyna Truchan – fortepian
  • Robert Wasilewski – akordeon 
  • Agnieszka Wróblewska – trąbka

2006

  • Michał Anuszkiewicz – klarnet
  • Łukasz Banach – akordeon
  • Karol Bogdan – akordeon
  • Arkadiusz Bogdan – akordeon
  • Dominika Cieślukowska – skrzypce
  • Joanna Czapska – puzon
  • Paweł Karniej – klarnet
  • Kinga Anna Kłoczko – skrzypce
  • Maria Kowalewska – saksofon
  • Mateusz Kujawski – fortepian
  • Karol Kujawski – fortepian
  • Karolina Lisowska – wiolonczela
  • Beata Łukaszewicz – wiolonczela
  • Urszula Niewiarowska – fortepian
  • Anna Olender – flet
  • Miłosz Piątkowski – fortepian
  • Renata Raczyło – klarnet
  • Dominika Rzeplińska – fortepian
  • Izabela Sadłowska – trąbka
  • Paulina Stankonowicz – róg
  • Agnieszka Surażyńska – fortepian
  • Karolina Surażyńska – flet
  • Anna Taborek – flet

2005

  • Natalia Andruczyk – klarnet
  • Melania Góralska – fortepian
  • Martyna Hościłło – fortepian
  • Monika Michałowska – fortepian
  • Katarzyna Nadolska – fortepian
  • Daniel Remiszewski – fortepian
  • Paulina Monika Ciszewska – flet
  • Małgorzata Jaroszewicz – klarnet
  • Justyna Kalejta – flet
  • Julia Justyna Krzywicka – trąbka
  • Magdalena Krzywicka – saksofon
  • Krzysztof Dawid Kowalewski – akordeon
  • Anna Miller – flet
  • Adrian Oleksy – akordeon
  • Joanna Piekielniak – flet
  • Helena Janina Przywara – flet
  • Mateusz Grzegorz Wróblewski – róg
  • Barbara Walicka – fortepian

2004

  • Joanna Andruszkiewicz – skrzypce
  • Daria Bokuniewicz – fortepian
  • Magdalena Kasprzyk – fortepian
  • Michał Kosiński – akordeon
  • Michał Sasin – fortepian
  • Małgorzata Sowulewska – wiolonczela
  • Karolina Sznurkowska – skrzypce
  • Jolanta Wasilewska – akordeon
  • Joanna Olga Wysocka – fortepian
  • Paweł Żukowski – wiolonczela
  • Dominika Emilia Czapska – saksofon
  • Magdalena Chalecka – akordeon
  • Damian Czekała – akordeon
  • Emil Głębocki – puzon
  • Przemysław Karwel – akordeon
  • Paulina Stefania Kołodziejska – flet
  • Michalina Poniatowska – flet
  • Paulina Wasilewska – puzon
  • Michał Zieliński – akordeon
  • Joanna Walicka – altówka

2003

  • Joanna Dzieszkiewicz – wiolonczela
  • Hanna Gibowicz – fortepian
  • Karol Kujawski – skrzypce
  • Szymon Milewski – akordeon
  • Agnieszka Prusko – skrzypce
  • Joanna Szymczyk – fortepian
  • Katarzyna Uss – skrzypce
  • Barbara Walicka – skrzypce
  • Joanna Walicka – skrzypce
  • Małgorzata Wiktorzak – akordeon
  • Daria Andruczyk – akordeon
  • Mateusz Głębocki – saksofon
  • Bartłomiej Karol Jankowski – trąbka
  • Przemysław Jankowski – puzon
  • Anna Piotrowska – trąbka
  • Justyna Siemiatycka – flet
  • Elżbieta Stukow – saksofon
  • Anna Wasilewska – klarnet

2002

  • Łukasz Drażba – skrzypce
  • Michał Konewko – fortepian
  • Eliza Liszewska – fortepian
  • Natalia Mika – fortepian
  • Michał Nosorowski – fortepian
  • Izabela Piotrowska – fortepian
  • Piotr Skowroński – akordeon
  • Paweł Staszków – fortepian
  • Agnieszka Żukowska – wiolonczela
  • Piotr Abramowski – trąbka
  • Katarzyna Gajdemska – trąbka
  • Michał Kowalewski – róg
  • Anna Kulesza – trąbka
  • Anna Poturgiel – flet
  • Sylwia Sewastianowicz – wiolonczela
  • Emilia Sinderewicz – wiolonczela
  • Ewelina Szeszko – klarnet
  • Tomasz Truchan – trąbka

2001

  • Mariusz Borys – akordeon
  • Magdalena Bućwińska – skrzypce
  • Mariusz Cichanowicz – akordeon
  • Karolina Jagłowska – fortepian
  • Aneta Kowalewska – fortepian
  • Magdalena Kozłowska – klarnet
  • Katarzyna Lotkowska – skrzypce
  • Agata Nosorowska – wiolonczela
  • Agnieszka Pezowicz – klarnet
  • Anna Romanowska – fortepian
  • Klaudia Rożek – flet
  • Patrycja Sawicka – flet
  • Katarzyna Skowrońska – flet
  • Marta Skowrońska – wiolonczela
  • Urszula Skrocka – flet
  • Sebastian Terlecki – akordeon

2000

  • Dominika Czapska – fortepian
  • Bartłomiej Jankowski – fortepian
  • Przemysław Jankowski – fortepian
  • Emilia Karpińska – flet
  • Sebastian Kibis – klarnet
  • Mateusz Krupa – fortepian
  • Arwidas Kubylis – akordeon
  • Anna Orlik – skrzypce
  • Michał Rzepecki – fortepian
  • Sławomir Wasilewski – akordeon

1999

  • Wojciech Borowik – flet
  • Iwona Dembińska – flet
  • Łukasz Grzymkowski – akordeon
  • Agnieszka Iwanicka (poza norm. trybem)– róg
  • Wojciech Iwanicki (poza norm. trybem)– puzon
  • Kamil Jurewicz – saksofon
  • Maciej Karwacki – saksofon
  • Agnieszka Klimaszewska – akordeon
  • Paweł Kozłowski – klarnet
  • Katarzyna Maciąg – akordeon
  • Katarzyna Makola – fortepian
  • Marcin Makowski – saksofon
  • Wiktoria Milewska – fortepian
  • Jakub Milewski – fortepian
  • Łukasz Muskała – trąbka
  • Maciej Myszkowski – akordeon
  • Justyna Olszewska – skrzypce
  • Katarzyna Olszewska – fortepian
  • Izabela Ośródka – fortepian
  • Jacek Putra – róg
  • Marcin Sadłowski – trąbka
  • Emilia Siwka – wiolonczela
  • Ewa Wasilewska-Skorupska – akordeon
  • Łukasz Włodarski – róg


Filia w Gołdapi:

  • Urszula Borejszo – fortepian
  • Marta Grudzińska – trąbka
  • Ewelina Kołodziej – trąbka
  • Michał Lampard – saksofon
  • Kamil Pawelski – saksofon
  • Sebastian Świerzbin – trąbka
  • Adrian Żelasko – saksofon

1998

  • Paweł Gajewski – saksofon
  • Kamil Iwanicki – akordeon
  • Inez Krupa – fortepian
  • Anna Mocarska – flet
  • Kinga Mrozowska – wiolonczela
  • Łukasz Nowak – akordeon
  • Izabela Nowikowska – akordeon
  • Magdalena Nowosadko – wiolonczela
  • Julia Olechno – fortepian
  • Justyna Olszewska – fortepian
  • Emilia Poszwa – fortepian
  • Patrycja Półtorak – klarnet
  • Marcin Raczyło – akordeon
  • Karolina Rzepecka – fortepian
  • Anna Wydra – akordeon
  • Radosław Zieliński – akordeon


Filia w Gołdapi:

  • Miłosz Krętowski – fortepian
  • Anna Osińska – fortepian
  • Paweł Pasiuk – klarnet
  • Emilia Pawełko – fortepian
  • Paweł Pawlukanis – fortepian
  • Iwona Sowa – klarnet
  • Michał Szumiejko (poza norm. trybem)– trąbka
  • Rafał Wiszowaty (poza norm. trybem)– saksofon

1997

  • Paweł Bujnowski – akordeon
  • Eliza Głodkowska – fortepian
  • Marzena Grzyb – fortepian
  • Joanna Olszewska – fortepian
  • Patryk Różański – klarnet
  • Alicja Sak – akordeon
  • Anna Skowrońska – flet
  • Justyna Wasilewska – fortepian

Filia w Gołdapi:

  • Agnieszka Dudko – klarnet
  • Kamila Liszczyna – flet
  • Dawid Pawełko – saksofon
  • Luiza Rogalewska – fortepian
  • Renata Romanko (poza norm. trybem)– fortepian
  • Adriana Skutyńska – fortepian
  • Joanna Sołowińska-Omilian – fortepian
  • Magdalena Sturlis – fortepian

1996

  • Agnieszka Bartoszewicz – fortepian
  • Emilia Dobrzyń (poza norm. trybem)– róg
  • Anna Fiszer (poza norm. trybem)– fortepian
  • Helena Piotrowska – fortepian
  • Wojciech Rygielski – fortepian
  • Katarzyna Skowronek – klarnet
  • Karol Soroka – saksofon
  • Marta Zaniewska – fortepian

Filia w Gołdapi:

  • Patrycja Czyżewska – flet
  • Agnieszka Sowa – flet

1995

  • Michał Bućwiński – saksofon
  • Barbara Guzewicz – wiolonczela
  • Magdalena Kisielewska – róg
  • Agnieszka Kisielska – fortepian
  • Agnieszka Konecko – wiolonczela
  • Regina Kozubowska – fortepian
  • Tomasz Kulbacki – akordeon
  • Magdalena Makowska – flet
  • Marta Nowel – fortepian
  • Łukasz Olszewski – skrzypce
  • Paweł Omilian – akordeon
  • Justyna Rynkiewicz – klarnet
  • Anna Szadkowska-Ewko – flet
  • Anna Szczepowska – fortepian
  • Marek Wasilewski – akordeon
  • Marta Wodzyńska – wiolonczela


Filia w Gołdapi:

  • Agnieszka Biernacka – flet
  • Ewa Pasiuk – flet
  • Tomasz Szoka – saksofon

1994

  • Marta Cieślukowska – akordeon
  • Marzena Dziedziach (poza norm. trybem)– wiolonczela
  • Krzysztof Jaroszewski – klarnet
  • Bartłomiej Kisiel – fortepian
  • Agnieszka Krzykwa – fortepian
  • Emil Kulbacki – klarnet
  • Janusz Łukasz Milczarek – klarnet
  • Mariusz Miłun – akordeon
  • Joanna Nosorowska – fortepian
  • Joanna Piotrowska – fortepian
  • Anna Plago – flet
  • Maja Przyborowska – fortepian
  • Marta Pułecka – wiolonczela
  • Marcin Sosnowski – perkusja
  • Joanna Wasilewska (poza norm. trybem)– akordeon
  • Ewa Werstak – perkusja


Filia w Gołdapi:

  • Tomasz Bachurski – róg
  • Wojciech Bukwaś – perkusja
  • Waldemar Kulik – perkusja
  • Elżbieta Skierś – klarnet
  • Agnieszka Walendykiewicz – perkusja

1993

  • Adam Bartoszewicz – róg
  • Mirosława Fiertek (ekstern) – fortepian
  • Emilia Gajewska – flet
  • Izabela Janas (ekstern) – fortepian
  • Fabiola Kurzynowska – fortepian
  • Adrian Mika – fortepian
  • Urszula Przyborowska – flet
  • Bogdan Przyborowski – fortepian
  • Magdalena Radzińska – fortepian
  • Anna Skorupska – fortepian
  • Urszula Srebrowska – flet
  • Mirosław Szozda – akordeon
  • Justyna Wasilewska – róg
  • Małgorzata Węglicka – flet
  • Paweł Zientak – fortepian


Filia w Gołdapi:

  • Monika Dolman – fortepian
  • Anna Holec – fortepian

1992

  • Agnieszka Baranowska – akordeon
  • Barbara Czaban – klarnet
  • Elżbieta Konewko – akordeon
  • Ewa Krajewska – fortepian
  • Paweł Maksimowicz – klarnet
  • Robert Omilian – akordeon
  • Alicja Poszwa – flet
  • Urszula Radzińska – fortepian
  • Urszula Złotnik – flet
  • Marta Złotnik – fortepian


Filia w Gołdapi:

  • Monika Górniak – fortepian

1991

  • Cezary Jękot – akordeon
  • Marta Kalejta – fortepian
  • Zbigniew Kurowski – akordeon
  • Anna Matecka – fortepian
  • Małgorzata Lejmel – akordeon
  • Marek Retel – akordeon
  • Ewa Sobolewska – fortepian
  • Paweł Stefański – akordeon
  • Aneta Surażyńska – akordeon
  • Anna Wierżyńska – fortepian


Filia w Gołdapi:

  • Magdalena Karkosińska – klarnet
  • Maciej Maksimowicz – róg
  • Łukasz Walewski – fortepian
  • Ewa Wankiewicz – fortepian
  • Agnieszka Wołyniec – róg

1990

  • Piotr Gąsiewski – saksofon
  • Monika Jastrzębska – akordeon
  • Konrad Kozubowski – skrzypce
  • Mariusz Maksimik – akordeon
  • Katarzyna Molska – fortepian
  • Jan Omilian – akordeon
  • Agnieszka Onopa – flet
  • Joanna Osiecka – akordeon
  • Paweł Szczodruch – fortepian
  • Anna Wyszomirska – fortepian
  • Grzegorz Szozda – róg
  • Róża Wendt-Eliasz – akordeon
  • Radosław Żabicki – fortepian

Filia w Gołdapi:

  • Agnieszka Ciszewska – perkusja

1989

  • Anna Kudrawiec-Liburska – skrzypce
  • Agnieszka Olszowa – klarnet
  • Monika Siemaszko – klarnet
  • Anna Skrocka – flet

1988

  • Witold Antosiewicz – klarnet
  • Jacek Białecki – saksofon
  • Anna Chlebus – klarnet
  • Małgorzata Godlewska (ekstern) – fortepian
  • Robert Grygo – saksofon
  • Ewa Grzymkowska – akordeon
  • Ewa Korzeniecka – saksofon
  • Alicja Rawa – akordeon
  • Maria Rekus (ekstern) – fortepian
  • Alicja Sidorek – fortepian
  • Marcin Sosnowski – fortepian
  • Wojciech Sosnowski – fortepian
  • Bogusław Topolski – róg

1987

  • Artur Czereszewski – róg
  • Agata Gawrońska-Bagan – skrzypce
  • Marta Jastrzębska – flet
  • Katarzyna Krajewska-Openchowska – skrzypce
  • Anna Rusiecka – akordeon
  • Małgorzata Sawczuk – fortepian
  • Bogumiła Święcka – akordeon
  • Dorota Więcko – akordeon

1986

  • Elżbieta Gryguć – skrzypce
  • Renata Monkiewicz-Lau – fortepian
  • Bogusław Szlaszyński – róg

1985

  • Ewa Becz – klarnet
  • Paweł Czekała – róg
  • Jolanta Domysławska – akordeon
  • Anna Gromek – fortepian
  • Radosław Lemiesz – klarnet
  • Alina Łapińska – klarnet
  • Joanna Maj – skrzypce
  • Piotr Matuszczyk – fortepian
  • Zbigniew Monkiewicz – róg
  • Sławomir Święcki – trąbka
  • Anna Warasiewicz – fortepian

Filia w Gołdapi:

  • Ewa Zambrzycka – akordeon

1984

  • Iwona Cieśluk – fortepian
  • Jolanta Frydrych – klarnet
  • Beata Modzelewska – wiolonczela
  • Elżbieta Romanowska – wiolonczela
  • Daniel Wróblewski – róg


Filia w Gołdapi:

  • Agnieszka Borawska – fortepian
  • Elżbieta Hołdyńska – fortepian
  • Beata Ratasiewicz – fortepian
  • Ewa Rybaczyk – fortepian
  • Iwona Zawadecka – fortepian

1983

  • Barbara Maj – wiolonczela
  • Tomasz Niedźwiedź – trąbka
  • Jarosław Ostapowicz – akordeon
  • Elżbieta Smokowska-Grzanka – flet
  • Andrzej Trochim – akordeon

1982

  • Agnieszka Ostapowicz – skrzypce
  • Barbara Żukowska – akordeon

1981

  • Tomasz Czekała – róg
  • Marzena Jankowska – fortepian
  • Paweł Jegliński – klarnet
  • Dariusz Josiewicz – akordeon
  • Jarosław Michrowski – fortepian
  • Poszwa-Wojciechowska – fortepian
  • Anna Sic – fortepian
  • Bożena Szulińska-Giedź – fortepian

1980

  • Cezary Cichanowicz – trąbka
  • Halina Dębowska – akordeon
  • Jolanta Górska – flet
  • Ewa Jarosz – fortepian
  • Cezary Kajko – fortepian
  • Marta Kalińska – fortepian
  • Mirosław Majdak – klarnet
  • Elżbieta Moniuszko – flet
  • Ewa Moniuszko – fortepian
  • Barbara Morusiewicz – klarnet
  • Józef Morusiewicz – róg
  • Joanna Opasek – fortepian
  • Lucyna Paciorko – fortepian
  • Robert Sagun – akordeon
  • Elżbieta Sańko – wiolonczela
  • Andrzej Trejnowski – fortepian
  • Lidia Woroniecka – flet
  • Krzysztof Woroniecki – trąbka
  • Wróblewska-Grabowska – flet
  • Janusz Żukowski – saksofon

1979

  • Ireneusz Grabek – klarnet
  • Robert Grygo – róg
  • Dorota Oleksa – fortepian
  • Małgorzata Pietrulińska – fortepian
  • Krystyna Wołyniec – róg

1978

  • Bożena Karaś – flet
  • Małgorzata Łoszewska – fortepian
  • Renata Opanowska – akordeon
  • Maria Paciorko – klarnet
  • Jadwiga Porowska – fortepian
  • Zbigniew Smoleński – akordeon
  • Krzysztof Zaniewski – saksofon

1977

  • Alina Czarniecka – akordeon
  • Daniel Dawidzionek – róg
  • Wojciech Majewski – saksofon
  • Jarosław Milewski – saksofon
  • Elżbieta Motulewicz-Zdziech – flet

1976

  • Jolanta Chojnowska – fortepian
  • Małgorzata Dębska – akordeon
  • Jakubowska-Kordowska – klarnet
  • Joanna Kamińska – fortepian
  • Zofia Kotlicka – fortepian
  • Wojciech Kułak – akordeon
  • Jolanta Kuczyńska – skrzypce
  • Wiesław Opanowski – róg
  • Stanisław Poświatowski – róg
  • Grażyna Selwent – fortepian

1975

  • Dorota Bernatowicz – skrzypce
  • Jadwiga Borowik-Trzcianowska – akordeon
  • Barbara Domasik-Niekraszewicz – skrzypce
  • Krystyna Dragun – skrzypce
  • Jolanta Falińska – altówka
  • Anna Kulis – skrzypce
  • Jolanta Malmon-Kamińska – akordeon
  • Krystyna Motulewicz – wiolonczela
  • Eliza Piołunowicz-Ptaszyńska – fortepian
  • Elżbieta Skorupska-Rękawek – flet
  • Teresa Skowrońska – wiolonczela
  • Tadeusz Sowulewski – akordeon
  • Tadeusz Srebrowski – tuba
  • Elżbieta Sackiewicz - Rzepecka – fortepian
  • Maria Sulińska – fortepian
  • Małgorzata Więcko – fortepian
  • Janusz Żukowski – klarnet
  • Zofia Żurowska – skrzypce

1974

  • Zbigniew Kulis – akordeon
  • Grażyna Kułak – klarnet
  • Barbara Kurpiejewska-Srebrowska – fortepian
  • Barbara Petryk – skrzypce
  • Barbara Poszwa-Olszewska – fortepian
  • Lech Skowroński – akordeon
  • Mirosława Wyszyńska-Małecka – fortepian