2001/2002-2010/2011

2010/2011

I Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu w Gołdapi

  • Paula Guziejko,Dawid Zawadzki - I miejsce
  • Sara Stankiewicz, Weronika Boguszewska - II miejsce
  • Magdalena Dąbrowska, Żaneta Szukieć - III miejsce

nauczyciele  Jolanta Werner, Katarzna Krajewska-Openchowska

Szkolny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Ignacego Jana Paderewskiego

  • Olga Bielenica - I miejsce
  • Krzesimir Grajewski - II miejsce
  • Adrianna Święczkowska - III miejsce

nauczyciel  Jolanta Werner

VI Regionalny Konkurs Wiedzy o Muzyce „Życie i twórczość I. J. Paderewskiego” w Ełku

  • Adrianna Święczkowska - I miejsce
  • Olga Bielenica - IV miejsce

nauczyciel  Jolanta Werner

XIII Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych w Olecku

  • Dariusz Święczkowski – klarnet wyróżnienie
  • Weronika Boguszewska – klarnet wyróżnienie
  • Sara Stankiewicz – klarnet wyróżnienie

nauczyciel  Weronika Kordowska

  • Piotr Adamski – róg - wyróżnienie

nauczyciel  Jan Orlik

  • Kwartet klarnetowy: Magdalena Olszewska, Sara Stankiewicz, Krzysztof Rzepecki, Magdalena Trochim - I miejsce
  • Kwartet klarnetowy: Sara Stankiewicz, Magdalena Trochim, Dariusz Święczkowski, Weronika Boguszewska - wyróżnienie

nauczyciel - Weronika Kordowska

wyróżnienie dla akompaniatorów
Dariusz Michałowski, Michał Makarewicz

wyróżnienie specjalne
Weronika Kordowska

2009/2010

II Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych w Anykščiai

  • Kwartet klarnetowe: Magdalena Olszewska, Marta Ulikowska, Krzysztof Rzepecki Magdalena Trochim - III miejsce

nauczyciel - Weronika Kordowska

III Makroregionalny Konkurs Akordeonowy w Suwałkach

  • Kacper Kaczor - wyróżnienie

nauczyciel - Zbigniew Grzanka

2008/2009

XII Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Szkół muzycznych I stopnia w Olecku

  • Sara Stankiewicz – klarnet wyróżnienie
  • Krzysztof Rzepecki – klarnet II miejsce
  • Marta Ulikowska – klarnet wyróżnienie
  • Duet saksofonowy: Helena Pawłowska, Marcel Mrozowski - I miejsce
  • Kwartet klarnetowy: Magdalena Olszewska, Marta Ulikowska, Krzysztof Rzepecki, Wiktoria Krużyk - II miejsce
  • Trio klarnetowe: Magdalena Trochim, Sara Stankiewicz, Gabriela Krakowska - wyróżnienie

nauczyciel  Weronika Kordowska

Konkurs Młodych Talentów w Val Tidone (Włochy)

  • Kwartet klarnetowy:Magda Olszewska, Marta Ulikowska, Krzysztof Rzepecki, Gabriela Krużyk - II miejsce
  • Trio klarnetowe: Magdalena Trochim, Sara Stankiewicz, Gabriela Krakowska - III miejsce
  • Duet saksofonowy: Helena Pawłowska, Marcel Mrozowski, Greta Żukaiskaite - fortepian - III miejsce

nauczyciel - Weronika Kordowska

2007/2008

Makroregionalne Przesłuchania CEA w Iławie

  • Trio klarnetowe: Marta Ulikowska, Krzysztof Rzepecki, Jakub Remiszewski - wyróżnienie

nauczyciel - Weronika Kordowska

Międzynarodowy Konkurs Zespołów Dętych w Anykščiai

  • Trio klarnetowe: Marta Ulikowska, Krzysztof Rzepecki, Magdalena Olszewska - wyróżnienie

nauczyciel - Weronika Kordowska

Międzynarodowy Konkurs Zespołów Dętych w Kownie

  • Trio klarnetowe: Marta Ulikowska, Krzysztof Rzepecki, Magdalena Olszewska - wyróżnienie

nauczyciel - Weronika Kordowska

II Konfrontacje Akordeonowe w Grajewie

  • Kacper Kaczor - wyróżnienie
  • Gabriela Cieślukowska III miejsce

nauczyciel - Zbigniew Grzanka

Makroregionalny Konkurs Akordeonowy w Olecku

  • Gabriela Cieślukowska - III miejsce

nauczyciel - Zbigniew Grzanka

2006/2007

XI Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Olecku

  • Krzysztof Rzepecki – klarnet II miejsce
  • Magdalena Olszewska – klarnet wyróżnienie

nauczyciel Weronika Kordowska

  • Paula Turowicz – flet, wyróżnienie

nauczyciel Agnieszka Pyczkowska

  • Trio klarnetowe:Magdalena Olszewska, Marta Ulikowska, Krzysztof Rzepecki - I miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska

  • Kwartet instrumentów blaszanych: Paulina Stankonowicz, Natalia Szyperek, Szymon Mateusz Mielziuk, Izabela Sadłowska - II miejsce

nauczyciel Jan Orlik

VI Olsztyński Konkurs Zespołów Szkolnych

  • Dziecięca Orkiestra Kameralna - nagroda laureata

dyrygent- Tomasz Gawroński

Międzynarodowy Konkurs „Gradus ad Parnassum” w Kownie

  • Piotr Ciszewski  (akordeon) - wyróżnienie

nauczyciel Zbigniew Grzanka

  • Magdalena Olszewska - klarnet wyróżnienie

nauczyciel Weronika Kordowska

2005/2006

I Fletowe Spotkania Muzyczne Grajewo 2006

  • Wyróżnienie w kat. II – Katarzyna Grygo

nauczyciel Anna Szadkowska

VIII Festiwal Pianistyczny im. Izy Garglinowicz Szkół Muzycznych Regionu Warami i Mazur w Olsztynie

  • Karol Kujawski - wyróżnienie

nauczyciel Małgorzata Dziawer

Grajewskie Konfrontacje Akordeonowe

  • Piotr Ciszewski - II miejsce w kat. III
  • Maria Milewska - wyróżnienia w kat. II

nauczyciel Zbigniew Grzanka

  • Gabriela Cieślukowska
    nauczyciel Ewa Wasilewska

XXXII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku

  • Natalia Szyperek (róg) - Wyróżnienia: w kat I

nauczyciel Jan Orlik

  • Renata Raczyło (klarnet) – Wyróżnienie w kat. II

nauczyciel Weronika Kordowska

2004/2005

X – Jubileuszowe Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Olecku

  • Magda Olszewska (klarnet) - III miejsce
  • Marta Ulikowska  (klarnet) - wyróżnienie

nauczyciel Weronika Kordowska

  • Natalia Kinga Szperek (róg) - wyróżnienie

nauczyciel Jan Orlik

  • Trio klarnetowe: Małgorzata Jaroszwicz, Magda Olszewska,Renata Raczyło

nauczyciel Weronika Kordowska

IV Olsztyński Konkurs Zespołów Szkolnych

  • Dziecięca Orkiestra Kameralna - Grande Prix

nauczyciel mgr Tomasz Gawroński

  • Trio klarnetowe: Małgorzata Jaroszewicz, Magda Olszewska, Renata Raczyło - dyplom laureata

nauczyciel Weronika Kordowska

I Międzynarodowy Konkurs “Olimpo Musicale” w Kownie –Litwa .

  • Piotr Ciszewski (akordeon) - nagroda specjalna

nauczyciel Zbigniew Grzanka

Makroregionalne Przesłuchania CEA Instrumentów Dętych Drewnianych w Łomży

Dariusz Michałowski - wyróżnienie dla akompaniatora

 

2003/2004

IV Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej w Giżycku

  • Kwintet akordeonowy: Piotr Skowroński, Michał Kosiński, Małgorzata Wiktorzak, Szymon Milewski, Michał Zieliński - I miejsce

nauczyciel Zbigniew Grzanka

  • Kwartet rodzinny :Ewa, Sławomir, Jolanta, Robert Wasilewscy - II miejsce

nauczyciel Paweł Wawrzyniak

III Olsztyński Konkurs Zespołów Szkolnych

  • Szkolna orkiestra kameralna - dyplom Laureata

nauczyciel Tomasz Gawroński

VI Festiwal Muzyki Akordeonowej w Olsztynie

  • Piotr Ciszewski - wyróżnienie
  • Michał Kosiński - wyróżnienie specjalne
  • Kwintet akordeonowy: Piotr Skowroński, Małgorzata Wiktorzak, Michał Kosiński, Szymon Milewski, MichałZieliński - wyróżnienie

nauczyciel Zbigniew Grzanka

  • Rodzinny kwartet akordeonowy: Ewa, Sławomir, Jolanta, Robert Wasilewscy - wyróżnienie
  • Integracyjny Zespół Akordeonowy PSM I st. Olecko – Suwałki - dyplom uznania

nauczyciel Paweł Wawrzyniak

II Międzynarodowy Konkurs “Gradus ad Parnassum” w Kownie – Litwa

  • Magda Olszewska  (klarnet) - nagroda specjalna

nauczyciel Weronika Kordowska

  • Piotr Ciszewski (akordeon) - wyróżnienie

nauczyciel Zbigniew Grzanka

2002/2003

IX Mławski Festiwal Akordeonowy “ Od solisty do orkiestry”

  • Trio Rodzinne: Jolanta, Sławomir, Ewa Wasilewscy - III miejsce w kat. zespoły

nauczyciel Paweł Wawrzyniak

III Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej w Giżycku

  • Kwintet akordeonowy: Piotr Skowroński, Michał Kosiński, Małgorzata Wiktorzak, Szymon Milewski, Michał Zieliński - I miejsce

nauczyciel Zbigniew Grzanka

  • Trio Rodzinne: Jolanta, Sławomir, Ewa Wasilewscy - III miejsce

nauczyciel Paweł Wawrzyniak

V Festiwal Muzyki Akordeonowej w Olsztynie

  • Damian Czekała, Szymon Milewski - wyróżnienia

nauczyciel Zbigniew Grzanka.

IX Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych w Olecku

  • Magda Olszewska (klarnet) - wyróżnienie
  • Trio klarnetowe: Magda Olszewska, Marta Barszczewska, Małgorzata Jaroszewicz - wyróżnienie

nauczyciel Weronika Kordowska

V Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim

  • Kwartet klarnetowy: Anna Wasilewska, Magdalena Kozłowska, Agnieszka Pezowicz, Ewelina Szeszko - wyróżnienie w kat. II

nauczyciel Weronika Kordowska

VI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec w Grajewie

  • Joanna Walicka - wyróżnienie w kat. II

nauczyciel Stanisław Piotrowski

I Turniej Solfeżowy w Suwałkach

  • Sara Jasińska, Robert Wasilewski, Eliza Mrozowska - II miejsce

nauczyciel Katarzyna Krajewska – Openchowska

2001/2002

VI Makroregionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. w Suwałkach

  • Miłosz Piątkowski - II miejsce w kat. II

nauczyciel Elżbieta Rzepecka

  • Joanna Wysocka - wyróżnienie w kat. III

nauczyciel Dariusz Michałowski

VIII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej “ Od solisty do orkiestry”

  • Michał Kosiński - III miejsce w kat.I do lat 12
  • Piotr Skowroński - wyróżnienie w kat. II do lat 15

nauczyciel Zbigniew Grzanka

  • Trio Rodzinne: Ewa i Jola Wasilewskie (akordeon), Sławomir Wasilewski – (puzon z klasy Jana Orlika) - wyróznienie

pod kierunkiem Pawła Wawrzyniaka

Konkurs Monograficzny w Olsztynie “Życie i twórczość Stanisława Moniuszki w 130 rocznicę śmierci”

  • Joanna Wysocka - wyróżnienie

nauczyciel Jolanta Werner

Konkurs Instrumentów Dętych w Le Maire – Francja

  • Elżbieta Stukow (saksofon) - III miejsce w kat. II

nauczyciel Weronika Kordowska

IV Festiwal Muzyki Akordeonowej w Olsztynie

  • Łukasz Banach, Michał Kosiński - wyróżnienia w kat. soliści
  • Kwintet akordeonowy: Michał Kosiński, Szymon Milewski, Piotr Skowroński, Małgorzata Wiktorzak, Michał Zieliński - wyróżnienie w kat. zespoły

nauczyciel mgr Zbigniew Grzanka

II Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej w Giżycku

  • Trio Rodzinne: Ewa, Jola, Sławek Wasilewscy - II miejsce w kat. zespoły

nauczyciel Paweł Wawrzyniak

  •  Kwintet akordeonowy: Michał Kosiński, Szymon Milewski, Piotr Skowroński, Małgorzata Wiktorzak, Michał Zieliński - wyróżnienie w kat. zespoły

nauczyciel Zbigniew Grzanka

V Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe w Sanoku

  • Michał Kosiński - wyróżnienie specjalne

nauczyciel Zbigniew Grzanka

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Chełmie dla uczniów PSM I stopnia i OSM I stopnia

  • Łukasz Banach - wyróżnienie w kat I

nauczyciel Zbigniew Grzanka

VI Podlaski Konkurs Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

  • Ewelina Szeszko (klarnet) - wyróżnienie
  • Trio klarnetowe :Magda Kozłowska, Ewelina Szeszko, Agnieszka Pezowicz - - wyróżnienie 

nauczyciel Weronika Kordowska

I Regionalny Konkurs Zespołów Instrumentów Dętych “Na najlepsze wykonanie kolęd” Suwałki 2002

  • Trio klarnetowe: Małgorzata Jaroszewicz, Marta Barszczewska, Magda Olszewska - III miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska