2011/2012-2018/2019

2018/2019

VIII Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk Pierwsza Klasa” Dywity 2018

  • Trio klarnetowe: Bil Blanka, Marciniak Julia, Kalinowska Michalina - I miejsce
  • Kalinowska Michalina (klarnet) – wyróżnienie I stopnia

nauczyciel Weronika Kordowska

XIII Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim

  • Trio klarnetowe: Bil Blanka, Marciniak Julia, Kopeć Filip - wyróżnienie w gr. I
  • Trio klarnetowe: Mularczyk Martyna, Zalewska Dominika, Hołownia Antoni - wyróżnienie w gr. II

nauczyciel Weronika Kordowska

X Regionalny Turniej Wiedzy o Muzyce „Stanisław Moniuszko – ojciec opery narodowej i jego kontynuatorzy” w Ełku

  • Dominika Zalewska - wyróżnienie

przygotowała Jolanta Werner

II Kozienicki Konkurs Perkusyjny

  • Rutkowski Filip – wyróżnienie specjalne

nauczyciel Jacek Jasłowski

XXII Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

  • Grześ Lidia (flet) – wyróżnienie

nauczyciel Wojciech Borowik

II Makroregionalny Konkurs Skrzypcowy „Potyczkach na smyczki” w Ełku

  • Wasilewska Maja (skrzypce) – III miejsce

nauczyciel Agata Bagan

  • Michałowska Amelia (altówka) – III miejsce

nauczyciel Remigiusz Chmiel

  • Sertel Tomasz (skrzypce) – II miejsce
  • Ogonowska Urszula (skrzypce) – III miejsce
  • Paczyński Jakub (skrzypce) – III miejsce

nauczyciel Anna Liburska

2017/2018

VII Regionalny Konkurs Instrumentalny Muzyk Pierwsza Klasa Dywity - Listopad 2017

  • J. Paczyński, kl. II/6 (skrzypce) – wyróżnienie I stopnia kat. I

nauczyciel Anna Liburska

  • M. Sosnowski kl. II/6 (fortepian) – V miejsce kat. I

nauczyciel Dariusz Michałowski

  • F. Kopeć kl. II/6 (klarnet) – IV miejsce kat. I

nauczyciel Weronika Kordowska

VI Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych „Muzyczne Akwarele” Anykściai 2018

  • Trio klarnetowe: A. Hołownia, J. Szlaszyńska, F. Kopeć - wyróżnienie
  • Duet klarnetowy: D. Zalewska, J. Szlaszyńska – III miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Finalis w Białymstoku

  • E. Czaplejewicz, kl. IV/4 (saksofon) - III miejsce - Brąz kat. C

nauczyciel Kamil Skorupski

  • L. Grześ, kl. III/6 (flet) – II miejsce - Srebro kat. A

nauczyciel Wojciech Borowik

VII Regionalne Konfrontacje Akordeonowe - Grajewo 2018

  • A. Skowrońska, kl. I/6 - wyróżnienie
  • M. Taraszkiewicz, kl. I/6 – wyróżnienie

nauczyciel Ewa Skorupska

III Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy - Suwałki 2018

  • Z. Pęcak, kl. III/6 – wyróżnienie kat. A2

nauczyciel Ewa Skorupska

II Mazurski Festiwal Chóralny Szkół Muzycznych I stopnia - Giżycko

  • Chór „Mazurskie słowiki” – I miejsce

nauczyciel Agata Bagan, akompaniament Michał Makarewicz

VIII Międzyszkolny Turniej Gamowy z kształcenia słuchu - Gołdap 2018

  • J. Szlaszyńska, J. Truszczyńska - II miejsce
  • K. Leonarczyk, M.Ulikowska - III miejsc
  • Magdalena Milewska, Damian Domagała - Wyróżnienie

uczniów przygotowała Jolanta Werner

2016/2017

XVI Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych w Olecku

  • L. Grześ, kl. II/6 (flet) - III miejsce

nauczyciel Wojciech Borowik

  • A. Hołownia, kl. II/6 (klarnet) - wyróżnienie I stopnia

nauczyciel Weronika Kordowska

XX Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

  • A. Hołownia, kl. II/6 (klarnet) - II miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska

VI Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk Pierwsza Klasa” w Olsztynku

  • Z. Pęcak, M. Ostrowska kl. II/6 (akordeon) - III miejsce (w duecie)

nauczyciel Ewa Skorupska

XVII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Popularnej i Rozrywkowej w Giżycku „CONCERTINA 2017”

  • Z. Pęcak, M. Ostrowska kl. II/6 - III miejsce (w duecie)

nauczyciel Ewa Skorupska

Konkurs z Kształcenia Słuchu dla klas III/6 w Olsztynie

  • J. Gogacz, kl. III/6 - wyróżnienie

Przygotowanie Justyna Machalska


Regionalne Przesłuchania CEA w Olsztynie

  • N. Ampulska, kl. II/4 (flet) - wyróżnienie
  • B. Woronko, kl. IV/6 (flet) - wyróżnienie

nauczycie - Wojciech Borowik

XVI Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych w Olecku

  • M. Wasilewska, kl. II/6 (waltornia) - wyróżnienie i nagroda najmłodszego uczestnika konkursu

nauczyciel Jan Orlik

Konkurs z Kształcenia Słuchu dla klas III/6 w Olsztynie

  • M. Kowalewska, kl. III/6 - wyróżnienie

przygotowanie Justyna Machalska

IX Regionalny Turniej Wiedzy o Muzyce „Życie i twórczość Feliksa Nowowiejskiego” w Ełku

  • E. Czaplejewicz, kl. III/4 - II miejsce

przygotowanie Jolanta Werner

XVI Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych w Olecku

  • M. Budziński, kl. III/6 (waltornia) - II miejsce

nauczyciel Jan Orlik

Konkursy szkolne i międzyszkolne:

Konkurs Młodego Melomana

  • L. Grześ, kl. II/6 – I miejsce
  • E. Czaplejewicz, kl. III/4 - II miejsce
  • M. Malwina, kl. I/6 - III miejsce

Szkolny Konkurs na najładniejszy plakat o kompozytorze lub wykonawcy

  • Jarosz Zuzanna, kl. V/6 - I miejsce
  • Wiszniewska Natasza, kl. IV/6 - II miejsce
  • Bagan Zuzanna, kl. VI/6 - III miejsce
  • Kopeć Natalia, kl. V/6 - wyróżnienie

Międzyszkolny Turniej Gamowy w Gołdapi

  • Leonarczyk Kinga, kl. III/4 - II miejsce
  • Kłoczko Jakub, kl. V/6 - II miejsce
  • Śliwiński Bartłomiej, kl. IV/6 - III miejsce
  • Rant Natalia, kl. IV/6 - III miejsce

przygotowanie - Jolanta Werner

2015/2016

Makroregionalne przesłuchania CEA w kategorii zespoły - 19 I 2016 r. Łomża

  • Trio klarnetowe: Anna Skindzier, Weronika Sadowska, Natalia Kamińska otrzymało za swoja prezentację 23 punkty.

nauczyciel Weronika Kordowska

VIII Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I st. w Chełmnie

  • A. Skindzier (klarnet) - I miejsce
  • Duet klarnetowy: A. Skindzier, J. Szlaszyńska - III miejsce
  • W. Sadowska (klarnet) - wyróżnienie

nauczyciel Weronika Kordowska

V Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych „Muzyczne Akwarele” – Anikščiai, 9-13 III 2016 r.

  • Duet klarnetowy: A. Skindzier, J. Szlaszyńska - Kat. B1: I miejsce
  • Trio klarnetowe w składzie: W. Sadowska, A. Skindzier, N. Kamińska - Kat. B2: III miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska

III Makroregionalne Spotkania Instrumentów Dętych – Łomża, 21 – 22 IV 2016r.

  • Mateusz Kruwelski (saksofon) - III miejsce

nauczyciel Kamil Skorupski

II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy – Suwałki, 6-7 V 2016 r.

  • Zuzanna Pęcak - III miejsce

nauczyciel Zbigniew Grzanka

Międzynarodowy Konkurs „Gradus ad Parnasum” – Kowno

  • A. Skindzier (klarnet) - I miejsce
  • W. Sadowska (klarnet) - III miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska

2014/2015

Ponad wojewódzki Konkurs z Kształcenia Słuchu dla uczniów klas kończących szkół muzycznych I st. w Olsztynie

  • Jan Karol Sawicz - II miejsce

nauczyciel Jolanta Werner

IV Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk – pierwsza klasa” w Olsztynku 2015

  • Mateusz Kruwelski (saksofon) - II miejsce

nauczyciel Kamil Skorupski

  • Martyna Sadłowska (trąbka) - III miejsce
  • Dominika Jankowska (trąbka) - wyróżnienie

nauczyciel Piotr Marciniak

III Konkurs „Mali dziś, wielcy jutro” w Białymstoku

  • Martyna Sadłowska (trąbka) - I miejsce

nauczyciel Piotr Marciniak

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych I st. Radom 2015

  • Anna Skindzier (klarnet) - wyróżnienie

nauczyciel Weronika Kordowska

Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I Stopnia w Olecku 2015

  • Jan Paweł Pieczur (klarnet) - III miejsce w II kategorii
  • Trio klarnetowe: Weronika Sadowska, Jan Paweł Pieczur i Anna Skindzier - I miejsce w III kategorii
  • Trio klarnetowe: Anna Skindzier, Julia Szlaszyńska i Natalia Kamińska - II miejsce w III kategorii
  • Duet klarnetowy w składzie: Weronika Sadowska, Jan Paweł Pieczur - III miejsce w III kategorii

nauczyciel Weronika Kordowska

XI Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim 2015

  • Anna Skindzier - II nagroda (I nagrody nie przyznano) w grupie I

nauczyciel Weronika Kordowska

2013/2014

Makroregionalne Przesłuchania CEA Szkół Muzycznych I stopnia w Suwałkach 2014

  • Zakwalifikowanie Weroniki Sadowskiej i Anny Skindzier do etapu ogólnopolskiego

nauczyciel Weronika Kordowska

IV Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk Pierwsza Klasa” Olsztynek 2014

  • Martyna Sadłowska (trąbka) - III miejsce
  • Dominika Jankowska (trąbka) - wyróżnienie I stopnia

nauczyciel Piotr Marciniak

  • Mateusz Kruwelski (saksofon) - II miejsce

nauczyciel Kamil Skorupski

III Makroregionalny Konkurs Kształcenia Słuchu Łomża 2014

  • Jan Karol Sawicz - I miejsce

nauczyciel Jolanta Werner

VII Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie 2014

  • Anna Skindzier (klarnet) - II miejsce
  • Weronika Sadowska (klarnet) - wyróżnienie
  • Duet klarnetowy; Weronika Sadowska, Anna Skindzier - wyróżnienie

nauczyciel Weronika Kordowska

II Makroregionalne Spotkania Instrumentów Dętych Łomża 2014

  • Dominika Jankowska (trąbka) - II miejsce

nauczyciel Piotr Marciniak

  • Mateusz Kruwelski (saksofon) - III miejsce 

nauczyciel Kamil Skorupski

  • Anna Skindzier (klarnet) - wyróżnienie I stopnia

nauczyciel Weronika Kordowska

Akwarele Muzyczne – festiwal w Aniksciai na Litwie2014

  • Trio klarnetowe: Weronika Sadowska, Jan Pieczur, Anna Skindzier - II miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska

2012/2013

X Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim

  • Anna Skindzier– wyróżnienie
  • Trio klarnetowe: Anna Skindzier, Weronika Sadowska, Amelia Obrębowska - II miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska

XII Regionalny Konkurs Piosenki Dziecięcej – Olsztyn 2013

  • Emilia Czajewska - dyplom laureata

Uczennicę przygotowała Agata Bagan

XIV Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych – Olecko 2013

  • Anna Skindzier i Dariusz Święczkowski (klarnet) - wyróżnienie
  • Trio klarnetowe: Anna Skindzier, Weronika Sadowska, Amelia Obrębowska - wyróżnienie

nauczyciel Weronika Kordowska

  • Piotr Adamski -wyróżnienie

nauczyciel Jan Orlik

VII Warmińsko – Mazurskiego Festiwal Fletowy - Olsztyn 2013

  • Aleksandra Górska - laureat

nauczyciel Wojciech Borowik

2011/2012

Przesłuchania CEA w kategorii zespoły kameralne

  • Trio klarnetowe: S. Stankiewicz, D. Święczkowski, W. Boguszewska - I miejsce w etapie makroregionalnym w Skierniewicach, udział w etapie ogólnopolskim w Warszawie.

nauczyciel Weronika Kordowska

Akwarele Muzyczne – festiwal w Aniksciaj na Litwie

  • Kwartet klarnetowy: M. Olszewska, M. Trochim, K. Rzepecki, S. Stankiewicz - I miejsce

nauczyciel Weronika Kordowska

Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

  • A. Skindzier (klarnet) – II miejsce w kat. I
  • D. Święczkowski (klarnet) – wyróżnienie w kat. I
  • Trio klarnetowe w składzie: D. Święczkowski, S. Stankiewicz, W. Boguszewska – I miejsce w grupie I.

nauczyciel Weronika Kordowska

Konkurs Zespołów Kameralnych w Rydze na Łotwie

  • Kwartet klarnetowy: M. Olszewska, M. Trochim, K. Rzepecki, S. Stankiewicz - III miejsce.

nauczyciel Weronika Kordowska