2020/2021

VII Konkurs Zespołów Kameralnych „Muzyczne Akwarele” w Anykściai na Litwie.

  • Filip Kopeć, Michalina Kalinowska, Julia Marciniak, Blanka Bil -  kwartet klarnetowy - II miejsce, nauczyciel Weronika Kordowska - klarnet
  • Michalina Kalinowska, Blanka Bil - duet klarnetowy - II miejsce,  nauczyciel Weronika Kordowska - klarnet

XIV Ogólnopolski Festiwal Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim

  • Kalinowska Michalina, Hołownia Antoni, Kopeć Filip  - trio klarnetowe - wyróżnienie, nauczyciel Weronika Kordowska - klarnet
  • Marciniak Julia, Bil Blanka, Popko Zbigniew - trio klarnetowe - wyróżnienie, nauczyciel Weronika Kordowska - klarnet
  • Wiśniewska Zofia - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel Weronika Kordowska - klarnet

II Międzynarodowy Festiwal Fortepianowy „Vivat Fortepian” - Kaliningrad

  • Wiktoria Kuczykowska - wyróżnienie, nauczyciel Dariusz Michałowski - fortepian
  • Laura Kozłowska - wyróżnienie, nauczyciel Dariusz Michałowski - fortepian
  • Lena Grześ  - wyróżnienie, nauczyciel Michał Makarewicz - fortepian 

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Leżajsku.

  • Lena Grześ - wyróżnienie w grupie B, nauczyciel Michał Makarewicz - fortepian 

XXIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Poznaniu.

  • Julia Gałgowska - wyróżnienie, nauczyciel Wojciech Borowik - flet
  • Lidia Grześ - wyróżnienie, nauczyciel Wojciech Borowik - flet

II Internetowy Ogólnopolski Konkurs Fletowy

  • Lidia Grześ - wyróżnienie, nauczyciel Wojciech Borowik - flet 
  • Wojciech Nowik - wyróżnienie, nauczyciel Wojciech Borowik - flet 

XI Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy

  • Gryguć Maciej - wyróżnienie, nauczyciel Ewa Skorupska

VIII Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach

  • Gryguć Maciej - dyplom laureata, nauczyciel Ewa Skorupska - akordeon
  • Saczek Patryk - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel Ewa Skorupska - akordeon

I Międzynarodowy Konkurs „Muzyczne Fenomeny”

  • Grześ Lena - wyróżnienie, nauczyciel Michał Makarewicz - fortepian

Elbląski Konkurs Pianistyczny

  • Grześ Lena - wyróżnienie, nauczyciel Michał Makarewicz - fortepian

XII Podlaski Konkurs Skrzypcowy w Grajewie

  • Sertel Tomasz - I miejsce, nauczyciel Anna Liburska -  skrzypce
  • Maciąg - Kruk Iga - II miejsce, nauczyciel Anna Liburska -  skrzypce